Medovinka Brno

Medovinka Brno

1D

Přestože jsme včely měli a máme v rodině a od dětství jsem se s nimi setkával, byl jsem překvapen širokou škálou produktů, které se z medu vyrábějí nebo se do medu nakládají, i samotným množstvím druhů medu. Proto jsem se rozhodl, že založím obchůdek s těmito medovými specialitami, ve kterém lidem na jednom místě nabídnu co nejširší výběr kvalitních medů, medovin, včelích produktů a mnoha dalších výrobků z našeho českého medu. Med je asi to poslední, co nám zbylo z čisté přírody.

Med pochází od českých a moravských včelích farem a menších včelařů. Většinu včelařů znám osobně a vím, že med i ostatní včelí produkty od nich jsou kvalitní a nijak neupravované. Zákazníci si mohou koupit například med akátový, pohankový, ostropestřec mariánský, lipový, borovicový, jedlový, maliníkový, borůvkový, jitrocelový, javorový a další. Pro opravdové milovníky medu mám medovicový med z chráněné krajinné oblasti Český les přímo v plástvích. Medy pochází například z jižní Moravy, Bílých Karpat, Šumavy, Jesenicka, Vysočiny.

Kromě medu nabízíme přírodní, nijak neupravovanou mateří kašičku, rouskový pyl, pyl perga, propolis, včelí vosk. A také mnoho druhů ovoce a ořechů naložených v medu. V neposlední řadě nabízíme i medoviny včetně dvou druhů medovin vyhlášených jako nejlepší na světě od firem Včelco a Apimed – dvou vynikajících slovenských výrobců medoviny. Ale v nabídce je i mnoho druhů českých medovin – Křivoklátská Haladova, Skřivánkova, Hromčíkova, Hlinecká a další.

Kontakt

web
e-mail
telefon: 737 647 621

Nabídka

MED, medové výrobky

Pozice v tržnici

1

Sdílet

Facebook

Galerie