My RAW Food

My RAW Food

1A

Naše bistro nabízí pestré menu v podobě snídaní, obědů a večeří formou denní aktuální nabídky menu, které doplňují slané chuťovky, jako jsou ořechové sýry, dipy a tyčinky. Specialitou MyRaw Food jsou pak RAW veganské dezerty. K nim nabízíme alternativní přípravu kávy z kvalitně pražených výběrových kávových zrn.

Veškeré výrobky v MyRaw Food jsou připravovány z čerstvých a čistě rostlinných, převážně bio surovin, které neobsahují lepek, laktózu ani cukr. Přesvědčit se o tom můžete na vlastní oči přímo v bistru, kde výroba veškerých raw food produktů probíhá přímo před vámi ve formě show-cooking.

Na své si přijdou i milovníci smoothie a fresh nápojů, které vám tým MyRaw Foodu s potěšením připraví, například i z mladých kokosů.

MyRaw Food je stoupencem raw vegan food, tedy zdravého životního stylu, kdy veškeré suroviny jsou zpracovávány maximálně do teploty 42 °C, a proto si zachovávají svoji „živou“ hodnotu všech enzymů a vitamínů. Raw food tak přispívá k prevenci vzniku většiny civilizačních chorob a zpomaluje stárnutí.

Kontakt

telefon: 739 665 746

e-mail: brno@myraw.cz

web: www.myraw.cz

Facebook

Nabídka

Raw food, Raw dezerty, smoothies

Pozice v tržnici

1

Sdílet

Facebook

Galerie