Pastificio

Pastificio

1O

Už žádná převařená kolínka nebo špagety s kečupem! Jsme milovníci čerstvých kvalitních těstovin, které si sami vyrábíme. Prodáváme jednak syrové těstoviny na váhu, ale také denně připravujeme těstovinová jídla podle tradičních italských receptur. Přímo v bistru připravujeme plněné ravioli, tortellini či speciální tvary, které vyžadují ruční práci. Nově si u nás můžete zakoupit také hotová těsta, které si pak doma zpracujete podle svých představ a fantazie. A pokud chcete opravdu experimentovat, stačí si zažádat o těsta nebo těstoviny barvené přírodními prostředky. Těstoviny vyrábíme i na zakázku do restaurací a bister. 

Do našeho sortimentu patří také kvalitní káva, prodávaná zrnková na váhu nebo připravená filtrací. Další naší specialitou jsou poctivé domácí sušenky, kterých pečeme mnoho druhů a jejich výběr se neustále rozšiřuje. Pečeme i na zakázku do kaváren a restaurací.

V nabídce máme také panini, italské nářezové uzeniny, italské sýry. 

Aktuální nabídku sledujte na našich facebookových stránkách (viz Kontakt), kterou denně aktualizujeme.

Bistro Pastificio provozujeme spolu s food truckem Pasta Truck, který je od roku 2015 jedinou pojízdnou provozovnou zaměřenou na prodej čerstvě připravených těstovin. 

Kontakt

e-mail:
pastificiobrno@gmail.com

Facebook
Instagram
blog

Otvírací doba:
PO–SO: 10–19

Nabídka

Těstoviny čerstvé vážené, čerstvá těsta, teplá těstovinová jídla, italské nářezové uzeniny, panini, domácí sušenky, káva, čaj, nápoje 

Pozice v tržnici

1

Sdílet

Facebook