top of page
trznice_web-9548-1800x620.jpg

MEDOVINKA BRNO

Přestože jsme včely měli a máme v rodině od dětství, byl jsem překvapen širokou škálou produktů i samotným množstvím druhů medu. Proto jsem se rozhodl, že založím obchůdek s těmito medovými specialitami, ve kterém lidem na jednom místě nabídnu co nejširší výběr kvalitních medů, medovin, včelích produktů a mnoha dalších výrobků českého původu. J.Bedřich-majitel

Med pochází od českých a moravských včelích farem a menších včelařů. Většinu včelařů znám osobně a vím, že med i ostatní včelí produkty od nich jsou kvalitní a nijak neupravované. Zákazníci si mohou koupit například med akátový, pohankový, ostropestřec mariánský, lipový, borovicový, jedlový, maliníkový, borůvkový, jitrocelový, javorový a další. Pro opravdové milovníky medu mám medovicový med z chráněné krajinné oblasti Český les přímo v plástvích. Medy pochází například z jižní Moravy, Bílých Karpat, Šumavy, Jesenicka, Vysočiny.

Kromě medu nabízíme přírodní, nijak neupravovanou mateří kašičku, rouskový pyl, pyl perga, propolis, včelí vosk. A také mnoho druhů ovoce a ořechů naložených v medu. V neposlední řadě nabízíme i medoviny včetně dvou druhů medovin vyhlášených jako nejlepší na světě od firem Včelco a Apimed – dvou vynikajících slovenských výrobců medoviny. Ale v nabídce je i mnoho druhů českých medovin – Křivoklátská Haladova, Skřivánkova, Hromčíkova, Hlinecká a další.

Kontakt

Nabídka

web
e-mail
telefon: 737 647 621

MED, medové výrobky

Otevírací doba

Po - So    7:30 - 19:00

Otevírací doba se může lišit

Galerie

bottom of page