top of page

KONFERENČNÍ PROSTORY

Hledáte prostor kde kde by vaše prezentace nebo konference měla i i punc unikátnosti? Nabízíme prostor vhodný pro menší i větší týmové setkání s výhledem na historický střed města, který jen dotvoří vaši myšlenku. Jsme na tento typ akcí plně vybaveni. Výkonný projektor, ozvučovací technika i zázemí pro váš catering jsou samozřejmostí. Naše 4. patro s velkou vyhlídkovovou terasou pozvedne Vaši myšlenku na vyšší level. Moderní klimatizované a bezbariérové prostory si můžete obrendovat dle fantazie.

VÝHODY NAŠICH PROSTOR:

  • Vynikající dostupnost místa

  • Ubytování v okolních hotelech a apartmánech

  • Catering je pouze Vaši volbou

  • Projekční i zvuková technika

  • Ubytování Vašich hostů v okolních hotelech a apartmánech

  • Mobiliář pro usazení vašich posluchačů

  • Hodinový pronájem

  • Bezbariérový vstup

V PŘÍPADĚ ZÁJMU
VOLEJTE NA TEL.:


+420 737 288 522

NEBO VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU  
ZDE

Rád bych se zeptal na volný termín naší konference

* povinná pole

poptávka

Často kladené otázky (FAQ) pro svatební oslavy:

 

1. Jaké typy akcí lze v prostoru pořádat?

Naše prostory jsou ideální pro širokou škálu akcí, včetně korporátních prezentací, konferencí, týmových setkání, workshopů, seminářů a různých speciálních událostí. Díky modernímu vybavení a jedinečné atmosféře jsou naše prostory perfektní volbou pro každou akci, která si zaslouží být výjimečná.

 

2. Jak velké skupiny můžete ubytovat?

Naše prostory jsou flexibilní a mohou se přizpůsobit jak menším týmovým setkáním, tak větším skupinám. Pro konkrétní informace o kapacitě prosím kontaktujte naše zákaznické centrum, kde vám rádi poskytneme detaily podle vašich požadavků.

 

3. Nabízíte možnosti cateringu?

Catering je plně ve vaší režii, což vám dává svobodu vybrat si poskytovatele, který nejlépe vyhovuje vašemu vkusu a rozpočtu. Pokud potřebujete, můžeme vám doporučit osvědčené cateringové služby, s nimiž máme dobrou zkušenost.

 

4. Jaké technické vybavení je k dispozici?

K vaší plné spokojenosti nabízíme výkonný projektor, ozvučovací techniku a další nezbytné pomůcky pro vaši prezentaci nebo konferenci. Vše je zahrnuto v pronájmu prostoru, takže se můžete soustředit pouze na obsah vaší akce.

 

5. Je prostor přístupný pro osoby se sníženou mobilitou?

Ano, naše prostory jsou moderní, klimatizované a plně bezbariérové, takže jsou přístupné a pohodlné pro všechny vaše hosty.

 

6. Je možné ubytovat hosty někde poblíž?

Určitě ano. Máme výborné vztahy s okolními hotely a apartmány, kde mohou vaši hosté pohodlně přenocovat. Rádi vám pomůžeme s organizací ubytování.

 

7. Lze prostory nějak speciálně upravit nebo dekorovat?

A: Naše prostory jsou flexibilní a můžete si je přizpůsobit dle vaší fantazie a potřeb vaší akce. Jsme otevřeni vašim nápadům a připomínkám, abychom společně vytvořili dokonalé prostředí pro vaši událost.

 

8. Jak je to s parkováním pro hosty?

Hosté mohou využít parkování v blízkosti našich prostor. Pro detailní informace o parkovacích možnostech a tarifech nás neváhejte kontaktovat.

 

9. Jak mohu zarezervovat prostor pro mou akci?

Rezervaci můžete provést jednoduše kontaktováním našeho zákaznického servisu telefonicky nebo e-mailem. Naši pracovníci vám rádi poskytnou veškeré potřebné informace a pomohou s procesem rezervace.

 

Q: Jaký je postup zrušení rezervace?

Rozumíme, že plány se mohou změnit. Pro informace o naší politice zrušení rezervací a případných stornovacích poplatcích se prosím obraťte na naši zákaznickou podporu. Doporučujeme rezervace zrušit s co největším předstihem, abychom mohli nabídnout prostor jiným zájemcům.

bottom of page