top of page

PROSTOR PRO FIREMNÍ SETKÁNÍ NEBO VEČÍREK

Hledáte prostor kde v centru Brna který nadchne vaše kolegy a šéfa? Nabízíme klimatizované prostory vhodné pro menší i větší týmové setkání, večírek, výročí firmy s výhledem na historický střed města. Z naší velké vyhlídkové terasy budete mít centrum Brna jako na dlani.

 

Každé patro se dá využít buď zvlášť, nebo dohromady tak aby se vaši zaměstnanci cítili komfortně. Pokud využíváte pravidelně catering, na který jste zvyklí, žádný problém. Naše vybavené zázemí je vám plně k dispozici.

 

Rádi vám také pomůžeme s programem, technikou i mobiliářem.

VÝHODY NAŠICH PROSTOR:

  • Výborná dostupnost místa

  • Nejste limitováni zavírací dobou

  • Můžete popustit fantazii a celý prostor vyzdobit dle tématu akce

  • Projekční i zvuková technika

  • Ubytování Vašich hostů v okolních hotelech a apartmánech

  • Bezbariérový vstup

V PŘÍPADĚ ZÁJMU
VOLEJTE NA TEL.:


+420 737 288 522

NEBO VYPLŇTE NEZÁVAZNOU POPTÁVKU  
ZDE

Rád bych se zeptal na volný termín našeho večírku

* povinná pole

poptávka

Často kladené otázky (FAQ) pro Firemní setkání a večírky:

 

1. Jak velké skupiny může váš prostor pojmout?

Náš prostor je flexibilní a může pohodlně hostit jak menší týmové setkání, tak i větší firemní večírky a výroční oslavy. Každé patro lze využít samostatně nebo v kombinaci pro větší skupiny, abychom zajistili maximální komfort pro všechny vaše zaměstnance.

 

2. Je možné využít vlastního cateringu?

Absolutně! Rozumíme, že mnoho našich klientů má preferované cateringové služby, na které jsou zvyklí. Naše zázemí je plně vybaveno a připraveno.

 

3. Jaké technické vybavení je k dispozici?

Pro vaše setkání nebo akci nabízíme kompletní projekční a zvukovou techniku. Rádi vám také pomůžeme s jakoukoli další technickou podporou, kterou byste mohli potřebovat.

 

4. Můžeme prostor vyzdobit podle našeho tématu?

Ano, určitě! Náš prostor je navržen tak, aby byl co nejvíce flexibilní a umožnil vám popustit uzdu vaší fantazii. Můžete prostor vyzdobit dle vašeho výběru tématu, abyste vytvořili dokonalou atmosféru pro vaši akci.

 

5. Je dostupné ubytování pro hosty, kteří cestují z daleka?

V bezprostřední blízkosti našeho prostoru se nachází několik hotelů a apartmánů, které mohou vašim hostům poskytnout pohodlné ubytování. Rádi vám pomůžeme s rezervacemi.

 

6. Je prostor přístupný pro osoby se sníženou mobilitou?

Ano, našemu prostoru se dostane bezbariérovým vstupem, abychom zajistili pohodlí a dostupnost pro všechny vaše hosty.

 

7. Jaká je dostupnost vašeho místa?

Naše místo se nachází v centru Brna, což zajišťuje vynikající dostupnost jak veřejnou dopravou, tak autem. Navíc nejsme limitováni zavírací dobou, takže vaše akce může pokračovat tak dlouho, jak jen potřebujete.

 

8. Jak můžeme rezervovat váš prostor pro naši akci?

Pro rezervaci nebo další dotazy nás prosím kontaktujte přímo na našich kontaktních údajích. Rádi s vámi probereme všechny detaily a zajistíme, aby vaše akce byla dokonalá.

 

Doufáme, že tyto odpovědi vám pomohly lépe pochopit, co můžeme nabídnout. Těšíme se na spolupráci s vámi a na to, že vaši příští akci proměníme v nezapomenutelný zážitek!

bottom of page